Tarihçemiz

Ankara Denizciler caddesinde dört masalı küçük bir lokanta olarak 1956 yılında faaliyete başlayan Uludağ Kebapçısı lezzete adını vererek müşterilerinin beğenisi ile gelişimini sürdürmüştür.

Daha sonra aynı cadde de iki katlı 250 kişilik bir lokantada lezzeti sunmaya devam etmiştir.

Ardından, Denizciler Caddesi'ndeki Uludağ Kebapçısı, 1995 yılında, aynı caddede çok daha modern, ileri teknoloji kullanılan sekiz katlı bir binaya taşınarak, konuklarını burada ağırlamaya devam etti. 2001 yılında Çayyolu'nda açılan üçüncü şube, et lokantası olarak zengin mönüsü ile bugünkü Çayyolu'nun oluşmasına öncülük eden işletmelerin başında gelir 400 kişilik salonu ve 450 kişilik bahçesi açık ve kapalı çocuk oyun alanları ve geniş otoparkı ile başkentimizin şehir merkezi dışında yaşayan değerli müşterilerine de ULUDAĞ kalitesini sunmaktadır.


2007 yılının kasım ayında Oran'da hizmet vermeye başlayan 220 kişilik iki ayrı salonu ile Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin zemin katında bulunan Restoranlar Sokağı'nda eşsiz Uludağ Kebabı, ızgara et çeşitleri, mezeleri ve zeytinyağlıları ile hizmetinizdedir. Toplantı yemekleri ve özel sunumlar için projeksiyon ve slayt gösterisi sunabileceğiniz 70 kişilik özel salonu bulunmaktadır. Müşterilerine Uludağ lezzetini sunan Panora ULUDAĞ ET LOKANTASI kapalı otoparkı, geniş manzaralı terası önünde yeşil alanları, havuzları ve yürüyüş parkurları ile sizlere kaliteyi sunuyor.

2012 yılının başında açılan Uludağ Et Lokantası Gaziosmanpaşa şubesi, şehrin merkezinde, doğa ile baş başa kalabileceğiniz yeşillikler içindeki bahçesi, geniş ve şık salonları ile hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa Yeşil Vadi şubesi toplam 300 kişilik iki ayrı salonu mevcuttur. Salonlardan biri slayt ve projeksiyon gösterisi yapılmaya ve özel toplantılar için ayrılmaya uygundur. 350 kişilik bahçe ise yemyeşil ağaçlar içinde havuz ve şelalelerle donatılmıştır.  Uludağ Et Lokantası Gaziosmanpaşa şubesinde çocuklar için çok geniş ve eğlenceli, açık ve kapalı oyun alanları ve özel otoparkı ile alışılmış lezzet ve kalitesini misafirlerine sunmaktadır.

 

ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri